Wszystkie aktualności

Pani Liliana Czerwińska od urodzenia nie ma lewego przedramienia. Długo uczyła się żyć z tą niepełnosprawnością, a mimo to realizowała swoje pasje i zarażała optymizmem, jednak los jej nie oszczędzał. W 2006 r. doznała wylewu podpajęczynówkowego, po którym musiała walczyć o życie. Była sparaliżowana. Długa i intensywna rehabilitacja sprawiły, że wróciła do pracy zawodowej. Założyła rodzinę, urodziła dziecko, ukończyła studia magisterskie i mimo swojej niepełnosprawności starała się być jak najbardziej aktywna. Jednak kłopoty ze zdrowiem jej nie omijają, a konsekwencją złego stanu zdrowia jest utrata pracy.

 

Od miesiąca jest na rencie. Do stanu powylewowego doszły problemy z tarczycą i cieśń prawego przedramienia. Obecnie Pani Liliana zbiera fundusze na protezę 4 generacji, która pozwoli odciążyć jej prawą mocno nadwyrężoną dłoń. Koszt tej protezy to 110.000 zł. Na takie ruchome oprzyrządowanie sterowane sztuczną inteligencją dużą kwotę otrzyma z PFRON. 

 

Jednak by otrzymać taką protezę, potrzebne jest jeszcze 11.000 zł., których sama nie jest w stanie sama uzbierać, a czas mamy tylko do 31­-go stycznia.


Razem z Panią Lilianą, jej synem i mężem bardzo prosimy Państwa o pomoc.

http://fundacjabliskociebie.pl/index.php/podopieczni/162-czerwinska-liliana

 

zdjęcie główne2020.12.18 32020.12.18 2 

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!