Wszystkie aktualności

Lenka, gdy miała roczek doznała poważnego urazu głowy i została wprowadzona w stan śpiączki farmakologicznej z powodu krwiaka przymózgowego oraz obrzęku prawej półkuli mózgu. Dziewczynka właściwie nie miała szans na normalne funkcjonowanie, lekarze nie dawali jej szans na przeżycie. Lenka nie mówiła, nie widziała. Wtedy zdiagnozowano u niej czterokończynowe porażenie mózgowe.

 

Teraz Lenka oprócz dziecięcego czterokończynowego porażenia mózgowego cierpi na niedowład lewostronny połowiczny z asymetrią buzi po prawej stronie. Ponadto dziewczynka nie widzi na prawe oko i ma skróconą nóżkę. Lenka wymaga systematycznej rehabilitacji i specjalistycznego leczenia.

 

Aby pomóc Lence, Fundacja „Blisko Ciebie” sfinansowała jej niezbędną, miesięczną rehabilitację!

 

IMG 20230201 WA0000IMG 20230201 WA0004

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!