Wszystkie aktualności

Ostatni okres był dla nas walką z czasem. 31 stycznia, to właśnie do tego dnia musieliśmy uzbierać brakującą kwotę w wysokości ponad 11 tys. zł.

Zbieraliśmy środki na bioniczną protezę przedramienia dla Pani Liliany i UDAŁO SIĘ !!! Oficjalnie zakończyliśmy zbiórkę.
To już druga podopieczna naszej Fundacji, która będzie miała łatwiejsze życie dzięki takiej protezie. Koszt protezy dla Pani Liliany to kwota 110 000 zł.

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom, bo to dzięki Wam Pani Liliana już wkrótce zrobi kolejny krok w drodze po szczęście.

 

 

lczerw

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!