Wszystkie aktualności

Podopieczna naszej Fundacji Kinga Wawro już wkrótce otrzyma upragnioną protezę bioniczną, zupełnie inną niż ta którą podarowali jej koledzy ze szkoły.Proteza bioniczna to najwyższe osiągnięcia techniki. Obecnie trwa jej produkcja. Zobaczcie kilka fotek z przygotowań do produkcji leja, który będzie utrzymywał protezą na właściwym miejscu.
Kinga urodziła się bez prawej ręki, od części łokcia do dłoni. Proteza bioniczna da jej szansę na spełnienie marzeń, a przede wszystkim ułatwi życie.


Przypomnijmy historię Kingi.


https://tvn24.pl/tvn24-news-in-english/kinga-wawro-aspiring-car-mechanic-gets-a-3d-printed-prosthetic-arm-ra945626-2311115

 

https://dziendobry.tvn.pl/a/20-latka-bez-reki-chce-zostac-mechanikiem-samochodowym

 

a 3a 7

a 10a 13

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!