Wszystkie aktualności

Dzięki wsparciu Fundacji „Blisko Ciebie” udało się zakupić pionizator dla Mikołaja! Mikołaj wraz z rodzicami są bardzo wdzięczni wszystkim Darczyńcom za okazaną pomoc i przekazują podziękowania:

 

„Pragniemy z całego serca podziękować za to, że byliście z nami podczas zbiórki na pionizator dla Mikołaja! Za każdą nawet najmniejszą wpłatę, za udostępnienie, za dobre słowo i modlitwę, za bezinteresowną pomoc w nagłośnieniu zbiórki! Pionizator mamy już w domu. Mikołaj stoi w nim dwa razy dziennie. Bardzo potrzebowaliśmy tego sprzętu. Dzięki niemu sami w domu możemy pobudzać i stymulować mięśnie w każdy możliwy sposób. Sprzęt rośnie razem z synkiem, a stojąc w nim utrwala się przede wszystkim prawidłową postawę ciała. Wśród pomagających wielu było naszych bliższych lub dalszych znajomych. Niemało było również obcych nam osób, które wyciągnęło do nas pomocną dłoń, za co Wam również serdecznie dziękujemy i życzymy wszelkiej pomyślności w życiu.”

 

20230220 15502120230220 155127

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!