Wszystkie aktualności

„Bardzo dziękujemy za pomoc. Otrzymaliśmy Państwa leki i materiały opatrunkowe i wykorzystamy je zgodnie z ich przeznaczeniem. Trzymajmy się razem! Dobro zawsze zwycięża zło! Razem do zwycięstwa!”

Taką wiadomość otrzymaliśmy mailowo z Ukrainy od Doktora Verevkina, do którego ostatecznie trafiła część przekazanej przez Fundację Blisko Ciebie pomocy humanitarnej w postaci leków i materiałów opatrunkowych przeznaczonych do leczenia osób pozostałych na Ukrainie.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy wesprzeć obywateli Ukrainy, którzy pozostali w swoim kraju i walczą o wolność i niepodległość.

W tych jakże ciężkich dla Nich chwilach ważne są również wyrazy wsparcia, które w formie pisemnej umieściliśmy wewnątrz zapakowanych paczek i na które to właśnie odpowiedział dr Verevkin.

Takie chwile sprawiają, że chcemy dalej pomagać.

Przypominamy, że możecie zaangażować się w pomoc Ukrainie wpłacając darowiznę bezpośrednio na konto naszej Fundacji:

 

81 2490 0005 0000 4530 8841 0050 [Alior Bank S.A. Oddział w Sosnowcu]

tytuł "Pomoc Ukrainie"

 

lub wpłacić darowiznę poprzez płatności internetowe dostępne tutaj:

https://fundacjabliskociebie.pl/index.php/platnosci

UWAGA! Utworzyliśmy również zbiórkę na portalu Siepomaga:

https://www.siepomaga.pl/nie-dla-wojny

Oprócz wpłat na konto bankowe Fundacji, zbiórka odbywa się również stacjonarnie w Aptekach sieci Apteka Blisko Ciebie, w których znajdują się nasze skarbony.

 

darowizna dla Ukrainy  pismo Fundacja

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!