Wszystkie aktualności

 

Pan Piotr Pastusiak dzięki Fundacji Blisko Ciebie jest rehabilitowany od kilku lat. Rehabilitacja jest niezbędna, aby zachował choć odrobinę sprawności.

 

W 2015 roku Pan Piotr doznał urazu rdzenia kręgowego w wyniku którego doszło do paraliżu górnych i dolnych kończyn. Jest ojcem dwóch córek. Porusza się na wózku inwalidzkim, jednak aby mógł na nim usiąść konieczna jest pomoc drugiej osoby. Nie jest w stanie samodzielnie wejść do wanny, czy przemieścić się z wózka na łóżko, dlatego postanowiliśmy dla ułatwienia mu życia zakupić podnośnik z pionizatorem.

 

Dzięki temu urządzeniu życie całej rodziny Pana Piotra stanie się dużo łatwiejsze. Aby zebrać środki na ten cel uruchomiliśmy zbiórkę na Siepomaga. Bardzo prosimy o wsparcie, którym jest nie tylko wpłata gotówki, ale również przekazanie tej informacji innym osobom.

https://www.siepomaga.pl/piotr-pastusiak

 

 

1

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!