Wszystkie aktualności

Zobaczcie jak Gosia Pilińska, podopieczna naszej fundacji „Blisko Ciebie”, testowała całkowicie nowy napęd do swojego wózka inwalidzkiego, który już za niedługo umożliwi jej samodzielne poruszanie.

 

Na filmiku, który przesłał nam Pan Adam, tata Gosi, widać jak dobrze radzi sobie ona z nowym sprzętem. Musicie nam uwierzyć, bo przy zachowaniu zaleceń i założonej maseczce trudno to dostrzec, ale dajemy słowo, że kryje się tam ogromna radość i szczęście, że już za niedługo Gosia zrobi kolejny krok w kierunku samodzielności.

 

 


Pamiętajmy jednak, że do zrealizowania tego celu brakuje jeszcze trochę środków, dlatego też zwracamy się do Was o pomoc i wsparcie Gosi przez Fundację „Blisko Ciebie” lub przez link

https://www.siepomaga.pl/malgosia-pilinska#wplaty

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!