Wszystkie aktualności

Taką prośbę otrzymaliśmy od mamy naszego podopiecznego Michała Mrowiec.


„W związku z dramatyczną sytuacją jaka nastała proszę o przekazanie z Subkonta Michała Mrowiec kwoty 500 złotych na zbiórkę, którą państwo organizujcie jako Fundacja Blisko Ciebie dla Ukrainy.

Uważamy, że należy dzielić się dobrem, które otrzymujemy. Z góry dziękuję. Pozdrawiamy i życzymy Wszystkim Zdrowia, Dobra i Pokoju.”

 


W takich chwilach serce pęka z radości, a z oczu lecą łzy wzruszenia, kiedy osoby, które same potrzebują pomocy, potrafią wyrazić wolę przeznaczenia tych środków na dalsze niesienie pomocy innym potrzebującym. BARDZO, BARDZO DZIĘKUJEMY ZA TAK PIĘKNY GEST Pani Małgorzacie Wierzchowskiej - Mrowiec.

 


Jeśli i Ty chcesz pomóc osobom zza wschodniej granicy zachęcamy do dokonywania wpłat na wskazany poniżej nr rachunku bankowego:

 

81 2490 0005 0000 4530 8841 0050

[Alior Bank S.A. Oddział w Sosnowcu]
Tytuł: "Pomoc Ukrainie"
Pamiętajcie – Dobro zawsze wraca!

Może być zdjęciem przedstawiającym na świeżym powietrzu i pomnik

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!