Wszystkie aktualności

Nasz podopieczny Michał Mrowiec wrócił właśnie z obozu harcerskiego sfinansowanego przez Fundację Blisko Ciebie, a my otrzymaliśmy fotorelację i wspaniałe podziękowania, którymi pragniemy się podzielić:

 

Szanowni Państwo.

Z całego serca dziękujemy za opłacenie obozu harcerskiego. To był niezwykły czas dla Michała, bo który chłopak nie marzy o takiej wyprawie do lasu, gdzie tylko śpiew ptaków, szum rzeki i czyste jezioro w którym można popływać nie tylko kajakiem. Majsterka, czyli budowa obozu i inne poważne obowiązki to właśnie zadania harcerza i prawdziwa szkoła życia. Obóz harcerski  to także terapia i rehabilitacja jakiej nie dostanie Michał w żadnym gabinecie bo kontakt z naturą i rówieśnikami to najważniejsza sprawa w naszym życiu.  Z całego dobrodziejstwa natury  Michał mógł skorzystać dzięki Państwa hojności. Michał  należy do XIII Szczepu Harcerskiego "Zośka" w Katowicach  15 Drużyna Nieprzetartego Szlaku Imienia Lidii Markiewicz-Ziental.

 

Staramy się jako rodzice wspierać Michała w każdy możliwy sposób i jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim którzy o nas pamiętają i pomagają. Z Harcerskim Pozdrowieniem Czuwaj!!!, Michał z rodzicami.

 

 

 

Ustawimy mały obóz

Bramę zbudujemy z serc

A z tych dusz, co tak gorące

Zbudujemy sobie piec

Rozpalimy mały ogień

A w tym ogniu będziesz piekł

Naszą przyjaźń, która łączy

Która da Ci to, co chcesz..”   - Mama Michała

 

IMG 20210717 092807IMG 20210711 111852

IMG 20210722 094524IMG 20210716 210603

 

 

 

 

 

Nasz podopieczny Michał Mrowiec wrócił właśnie z obozu harcerskiego sfinansowanego przez Fundację Blisko Ciebie, a my otrzymaliśmy fotorelację i wspaniałe podziękowania, którymi pragniemy się podzielić:

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!