Wszystkie aktualności

Podopieczny naszej Fundacji, Pan Waldemar Truchan, który w wyniku wypadku w pracy (wybuchu) doznał znacznego uszczerbku na zdrowiu z każdym miesiącem przybliża się do osiągnięcia celu, jakim jest zakup protezy bionicznej dłoni!

Truchan zdjęcie

 

Wszystko to dzięki ludziom dobrej woli. Zarząd Grupy Azoty Jednostki Ratownictwa Chemicznego, gdzie zatrudniony jest Pan Waldemar przeznaczył w formie darowizny na rzecz naszego Podopiecznego kwotę 120 tysięcy złotych.

W imieniu całej Fundacji oraz samego Podopiecznego serdecznie dziękujemy za ten wielki i piękny gest. Nie sposób wyrazić jak ogromna radość towarzyszy Panu Waldemarowi oraz nam wszystkim.

Niestety, do celu jeszcze brakuje ponad 65.000 zł. Jeśli chcą Państwo wesprzeć naszego Podopiecznego można to zrobić poprzez wpłacanie dowolnej kwoty za pośrednictwem naszej strony internetowej klikając „Wesprzyj finansowo” pod linkiem: https://fundacjabliskociebie.pl/index.php/podopieczni/176-truchan-waldemar lub na uruchomionej przez nas zbiórce na portalu Siepomaga: https://www.siepomaga.pl/waldemar

 

 

Plakat A4 Apteka Blisko Ciebie RGB

 

 

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!