Wszystkie aktualności

Podopieczny Fundacji „Blisko Ciebie” Pan Piotr Pastusiak w 2015 roku w wyniku tragicznego wypadku doznał urazu rdzenia kręgowego na poziomie C4-C5. Od tego czasu rozpoczęła się jego walka o powrót do sprawności i chociaż minimalnej samodzielności. W ostatnim czasie pojawił się problem poważnych odleżyn.

Niestety koszty opatrunków w połączeniu z rehabilitacją i niezbędnym leczeniem przekraczają możliwości finansowe Pana Piotra. Aby pokryć koszty opatrunków i leków założyliśmy zbiórkę na portalu siepomaga. Zachęcamy do wspierania naszego Podopiecznego poprzez wpłaty na zbiórkę: https://www.siepomaga.pl/piotr-pastusiak lub przez stronę internetową Fundacji „Blisko Ciebie”: https://fundacjabliskociebie.pl/index.php/platnosci?pdop=%20Pastusiak%20Piotr oraz udostępnienie niniejszej prośby.

 

big 5d34b8af ae50 4f76 a5e5 ce7f97826a34

 

 

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!