Wszystkie aktualności

Dnia 8 grudnia 2023 r. z okazji Międzynarodowego Dnia Osób z Niepełnosprawnościami, Akademia WSB organizuje konferencję naukową „Jakość życia uwarunkowana niepełnosprawnością”.

Podczas konferencji odbędzie się sesja plenarna, pt.: „Oblicza niepełnosprawności w ujęciu etyczno-prawnym”, panel ekspercki oraz sesja młodych naukowców. W trakcie trwania konferencji odbędzie się również kiermasz świąteczny oraz świąteczna sesja fotograficzna.

Na wydarzeniu będziecie mogli zobaczyć również stanowisko Fundacji „Blisko Ciebie".

Podczas konferencji będzie można również wesprzeć naszego Podopiecznego Wiktora Mazurkiewicza.

Zachęcamy do udziału w konferencji, kiermaszu świątecznym oraz w świątecznej sesji fotograficznej! Poniżej link do wydarzenia:


https://wsb.edu.pl/miedzynarodowy-dzien-osob-z-niepelnosprawnosciami-w-akademii-wsb


Do zobaczenia!

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!