Wszystkie aktualności

Podopieczny Fundacji Blisko Ciebie Mikołaj Pieszczyk ma wzmożone napięcie mięśniowe w prawej nodze. W ostatnim czasie dowiedzieliśmy się o konieczności przeprowadzenia operacji nóżki Mikołaja.

W grudniu 2021 roku Mikołaj zakwalifikował się na operację w Paley Institute w Warszawie! Niestety, rodzice chłopca nie są w stanie pokryć w całości kosztów operacji. Pomimo wsparcia ze strony naszej Fundacji fundusze na operacje są niewystarczające, dlatego mama Mikołaja zdecydowała się założyć dodatkowo zbiórkę, która pomoże przyspieszyć pokrycie kosztów, operacji, rehabilitacji oraz zakwaterowania w Warszawie. Poniżej link do zbiórki:

na operację nóżki Mikołaja | zrzutka.pl

Zachęcamy Państwa również do wpłacenia darowizny na rzecz Mikołaja przez naszą stronę internetową, klikając kolejno: „Nasi Podopieczni” > „Mikołaj Pieszczyk” > „Chcę pomóc”.

 

2022mmik

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!