Wszystkie aktualności

Karetka zakupiona przez władze Mysłowic, która w poniedziałek wypełniła się darami od Fundacji „Blisko Ciebie” dotarła do miejsca przeznaczenia!

Dla walczących w obronie Ukrainy wysłaliśmy materiały opatrunkowe, leki, sprzęt medyczny, środki higieniczne, koce, bieliznę i żywność. Wartość przekazanych rzeczy to ponad 30 tys. złotych.

Nie udałoby się to, gdyby nie Wy – Darczyńcy! Serdecznie dziękujemy za każdą pomoc przeznaczoną na wsparcie Ukrainy.

Nasi wschodni sąsiedzi są ogromnie wdzięczni.

W najbliższym czasie chcielibyśmy ponowić tak szlachetną akcję, dlatego nieprzerwanie

 

BĄDŹMY SOLIDARNI Z UKRAINĄ

 

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!