wesprzyj

1212Wiktor przyszedł na świat jako zdrowy, pełny energii chłopiec. Niestety, niedługo po skończeniu 3 roku życia zdiagnozowano u niego zespół nerczycowy. Choroba ta charakteryzuje się nadmiernym wydalaniem białka. Głównymi objawami jego choroby są obrzęki, wysokie ciśnienie krwi i zwiększone ryzyko zakrzepów.

Po diagnozie rodzice Wiktora byli w szoku, w ich życiu doszło do wielu zmian. Wspólne, rodzinne spędzanie czasu odbywało się w szpitalnych salach. W tym momencie zaczęli walkę o zdrowie i życie syna.

Wiktor codziennie przyjmuje garść leków, rodzice kontrolują jego ciśnienie, sprawdzają poziom białka w moczu i kontrolują bilans płynów. Chłopiec jest pod opieką wielu specjalistów. Wdrożono terapię sterydową, niezbędną do kontrolowania rozwoju choroby, jednak ta wpłynęła na odporność chłopca, co z kolei skutkuje częstymi infekcjami.

Dodatkowo u Wiktora pojawił się niedobór wzrostu, który jest dużym problemem dla jego zdrowia, jak również dla jego samopoczucia. Jedyną szansą na poprawę wzrostu i jakości życia jest terapia hormonalna. Wiktor jednak nie kwalifikuje się do sfinansowania tej terapii w ramach NFZ, a jej koszty są ogromne. Miesięczny koszt leczenia hormonalnego wynosi ponad 4.000,00 zł. Wiktor aktualnie potrzebuje sześciu dawek leku.

Potrzebujemy wsparcia, by kontynuować terapię hormonalną i dalej walczyć z chorobą. Aby szybko rozpocząć leczenie Fundacja „Blisko Ciebie” zdecydowała o sfinansowaniu pierwszej miesięcznej terapii hormonalnej! Prosimy o pomoc, by Wiktor mógł poprawić swój stan zdrowia i spełniać swoje marzenia.

 

 

20230720 103157

 

20200718 095940 20201029 105332 20211021 152330

 

 

Aktualności


 

 

Chcesz Pomóc? Napisz

Twój Email 
Twoje Imię 
nr Telefonu 
Temat 
Jak chcesz pomóc 
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!