20171119 120035

Julia nie skończyła jeszcze dwóch latek, a już tak wiele przeszła i wycierpiała. Dziewczynka od urodzenia choruje na padaczkę lekooporną nieznanego pochodzenia. Przez pierwszych 7 miesięcy życia Julia była hospitalizowana w kilku szpitalach, przyjmuje stałe leki w dużych ilościach, co bardzo niekorzystnie wpływa na funkcjonowanie jej wątroby. Dziewczynka nie porusza się, nie siedzi samodzielnie, nie utrzymuje prawidłowej postawy ciała. Rozwój intelektualny i emocjonalny również nie jest adekwatny do wieku.

 

Koszty terapii dziecka są ogromne, rodzice dziewczynki nie są w stanie poradzić sobie z nimi samodzielnie. Dlatego prosimy osoby o wielkim sercu o pomoc w gromadzeniu środków dla Julii. Każde nawet najmniejsze wsparcie da szansę rodzicom na lepszą opiekę nad Julią, a Julię przybliży do poprawy zdrowia.

 

 

 

 

 

 

Czego potrzebuje Julka?


  • Leczenia
  • Rehabilitacji

wesprzyj

 

Aktualności


24.10.2019r.

 

Julia jest cały czas pod naszymi skrzydłami. Co miesiąc refundujemy Juleczce koszty zakupu leków, środków pomocniczych i specjalnej żywności.

 

23.04.2019r.

 

Nasza Fundacja co miesiąc refunduje koszty zakupu leków, środków pomocniczych i specjalnej żywności dla Juleczki.  

 

11 12

 


12.09.2018r.

 

Stan Juleczki uległ w ostatnim czasie pogorszeniu. Dziewczynka jest coraz słabsza i traci na wadze. Rodzice robią wszystko by stan dziewczynki polepszył się. Julka ma zapewnioną rehabilitację tj. 14 godzin w tygodniu. Mimo braku sił, dziewczynka dzielnie ćwiczy na zajęciach. Życzymy dużo zdrówka i trzymamy kciuki!

 

1 2 3

 


02.05.2018r.

 

Julka cierpiąca m.in. na padaczkę  stale przyjmuje bardzo duże ilości leków, które dofinansowuje Fundacja Blisko Ciebie. Dodatkowo Julia jest stale rehabilitowana, jednak koszty rehabilitacji są ogromne. Rodzice robią co w ich mocy, jednak potrzebują Państwa pomocy!

 

IMG 20170829 080640

 

 

 

Chcesz Pomóc? Napisz

Twój Email 
Twoje Imię 
nr Telefonu 
Temat 
Jak chcesz pomóc 
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!