1Kinga urodziła się bez prawej ręki, od części łokcia do dłoni. Potrzebuje specjalnej protezy, dzięki której będzie w stanie nie tylko funkcjonować na co dzień, ale również spełniać swoje marzenia. Kinga obecnie uczy się w szkole mechanicznej, bardzo pragnie zostać mechanikiem. Niestety obecna, zwykła proteza, którą posiada, uniemożliwia codzienne funkcjonowanie. Idealnym rozwiązaniem jest specjalistyczna proteza, uruchamiana za pomocą impulsów neuronowych, która będzie w stanie pomóc Kindze w dotarciu do wymarzonego celu.

 

Niestety koszty takiej protezy przekraczają możliwości finansowe rodziny, dlatego bardzo prosimy o wsparcie w jej dofinansowaniu. Pomóżmy rozwijać się Kindze i spełnić marzenie!     

  

 

Zbiórka na zakup protezy dla Kingi!

Prosimy o wsparcie! https://www.siepomaga.pl/kinga

 

 

 

 

 

Czego potrzebuje Kinga?


  • Nowej specjalistycznej protezy

wesprzyj

 

Aktualności

16.09.2020

 

Po długim okresie naszych starań dziś Podopiecznej naszej Fundacji - Kindze Wawro została przekazana proteza bioniczna. Kinga urodziła się bez prawej ręki od połowy łokcia, a mimo to marzyła, aby zostać mechanikiem samochodowym i cel ten osiągnęła. Ukończyła technikum samochodowe. Postawiliśmy sobie taki cel, aby Kinga składając życzenia najbliższym przy wigilijnym stole, mogła trzymać opłatek w nowej ręce. Cieszymy się bardzo, że te plany zostały dzisiaj zrealizowane i w imieniu Fundacji oraz Kingi serdecznie dziękujemy za wsparcie.

  20201016 110339 1  20201016 113020 1

 

 

 

20.09.2020r.

 

Podopieczna naszej Fundacji Kinga Wawro już wkrótce otrzyma upragnioną protezę bioniczną, zupełnie inną niż ta którą podarowali jej koledzy ze szkoły. Proteza bioniczna to najwyższe osiągnięcia techniki. Obecnie trwa jej produkcja. Zobaczcie kilka fotek z przygotowań do produkcji leja, który będzie utrzymywał protezą na właściwym miejscu.
Kinga urodziła się bez prawej ręki, od części łokcia do dłoni. Proteza bioniczna da jej szansę na spełnienie marzeń, a przede wszystkim ułatwi życie.


Przypomnijmy historię Kingi.


https://tvn24.pl/tvn24-news-in-english/kinga-wawro-aspiring-car-mechanic-gets-a-3d-printed-prosthetic-arm-ra945626-2311115


https://dziendobry.tvn.pl/a/20-latka-bez-reki-chce-zostac-mechanikiem-samochodowym

 

a 3a 7

a 10a 13

 

 

12.07.2019r. 

 

Rozpoczeła się zbiórka na zakup protezy dla Kingi! Prosimy o wsparcie!!! https://www.siepomaga.pl/kinga 

 

 

11.06.2019r.

 

Nasza Podopieczna Kinga Wawro otrzymała zrobioną samodzielnie przez swoich kolegów nową protezę ręki!

Mechaniczna proteza ręki, którą jako pierwszą dla Kingi wykonali koledzy ze szkoły, była dla niej wielkim udogodnieniem. Teraz, dziewczyna ma nową protezę, która jest bardziej funkcjonalna, wygodniejsza i praktyczna w codziennym życiu. Jednak, aby spełniło się jej marzenie zostania mechanikiem samochodowym, Kinga potrzebuje specjalistycznej protezy bionicznej, którą mogłaby używać w swojej przyszłej pracy. Koszt takiego specjalistycznego sprzętu medycznego to 180 tys.zł. Prosimy o wsparcie!


https://plus.nowiny24.pl/to-druga-proteza-reki-ktora-zrobili-uczniowie-jaroslawskiego-mechanika-po-zrobieniu-pierwszej-uslyszala-o-nich-cala-polska/ar/c1-14195527?fbclid=IwAR0XV9g5vdiMwsI1siOeQLRmQOaFqZCrZVR-CC6mQp3hMXaJSbl8rgpRgI8  

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!