IMG 20181102 142220Wiktor urodził się w 2011 roku i rozwijał się przez ten cały czas prawidłowo, aż do czerwca 2020 roku kiedy zdiagnozowano u niego przewlekłą i nieuleczalną cukrzycę insulinozależną typu 1.  Od tego czasu Wiktor wymaga całodobowej insulinoterapii oraz opieki osoby przeszkolonej w zakresie opieki nad pacjentem z cukrzycą. 

 

Wiktor wychowuje się w szczęśliwej rodzinie. Jednak pozostali jej członkowie także zmagają się z chorobami. Brat Wiktora, od przeszło 10 lat żyje z padaczką, a mama zmaga się ze stwardnieniem rozsianym.

 

Pomimo przeciwności losu Wiktor jest aktywnym chłopcem, który uwielbia sport, a szczególnie piłkę nożną.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czego potrzebuje Wiktor?


  • Chcemy, aby Wiktor mógł cieszyć się beztroskim dzieciństwem, dlatego zwracamy się z prośbą o pomoc w zakupie środków leczniczych niezbędnych do jego prawidłowego funkcjonowania. 

wesprzyj

 

Aktualności


 


Chcesz Pomóc? Napisz

Twój Email 
Twoje Imię 
nr Telefonu 
Temat 
Jak chcesz pomóc 
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

 

 

 

foot logo

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!