Alina Kalista to Alina Kalista1mama samotnie wychowująca 13-letnią córkę. Od kilku lat choruje na nowotwór złośliwy mózgu oraz padaczkę lekooporną. Jako samotna matka nie jest w stanie opłacić kosztownego leczenia, dlatego liczy na pomoc ludzi o szlachetnych sercach.

 

Przekazanie 1% podatku na rzecz Pani Aliny pomoże kontynuować jej skuteczne leczenie oraz poprawić jakość życia. Napady padaczki wiążą się z ciągłymi, bolesnymi urazami tj. złamania kości, poparzenia, rany, zapalenie płuc. Ograniczenie liczby napadów przynosi tylko jedna, nierefundowana terapia. Powoduje ona również łagodniejszą ich formę oraz hamuje rozrost komórek nowotworowych, co wydłuża życie Pani Aliny. Pani Alina chciałaby jak najdłużej być obecna w życiu swojej córki…

 

 

 

 

 

Czego potrzebuje Pani Alina?  • Środków na zakup oleju CBD

wesprzyj

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności


 

2019r.

Fundacja Blisko Ciebie sfinansowała zakup 7 opakowań oleju konopnego CBD, który wspomaga walkę z nowotworem, hamując atak epilepsji.

 

2018r.

Fundacja Blisko Ciebie zakupiła dla Pani Aliny 3 opakowania oleju CBD.

 

22.12.2017r.

Fundacja Blisko Ciebie  dofinansowała zakup oleju konopnego CBD, który wspomaga walkę z nowotworem, hamując atak epilepsji. Zaprzestanie zażywania oleju CBD przez p. Alinę skutkuje nasileniem się ataków do kilkunastu na dobę, dlatego prosimy Państwa o pomoc w zakupie kolejnej dawki leku.

 

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!