Resized 20210427 092244

Pan Tomasz Socha ma 62 lata. Dotychczas żył jak każdy z nas, pracował i poświęcał się opiece nad żoną, teściową i synem.

Jednak w kwietniu zeszłego roku Pan Tomasz doznał udaru, po którym przez miesiąc pozostawał na oddziale szpitalnym. Teraz chodzi o kuli i korzysta z rehabilitacji fizjoterapeuty. Pojawiły się też problemy kognitywne, rozpoczął terapię behawioralno-poznawczą i chodzi do psychoneurologa.

Do tego wszystkiego we wrześniu Pan Tomasz miał stan zawałowy. Długotrwałe zwolnienie lekarskie odbiło się na jego zdrowiu psychicznym.
Teraz Pan Tomasz potrzebuje wsparcia medycznego. Opłacenie wszystkich niezbędnych lekarstw jest poza jego finansowymi możliwościami, dlatego prosimy o pomoc.

 

 20200121 150505 01

 

Czego potrzebuje Tomasz?


wesprzyj

  • Pieniędzy na lekarstwa
 

Aktualności


 

 

 

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!