5Milan to 4-letni chłopczyk, który urodził się jako skrajny wcześniak w 24 tygodniu ciąży. Choruje na mózgowe porażenie dziecięce i niedowład spastyczny prawostronny. Nie jest w stanie poruszać się samodzielnie, ma problemy z mową oraz ze wzrokiem. Mama Milanka wychowuje go sama, a jej sytuacja materialna nie pozwala na pokrycie kosztów niezbędnej dla syna stałej i systematycznej rehabilitacji, która jest niezwykle ważna dla Milana.

 

wesprzyj

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Aktualności


05.10.2023

 

Milan to 4-letni chłopczyk, który urodził się jako skrajny wcześniak w 24 tygodniu ciąży. Choruje na mózgowe porażenie dziecięce i niedowład spastyczny prawostronny. Nie jest w stanie poruszać się samodzielnie, ma problemy z mową oraz ze wzrokiem. Mama Milanka wychowuje go sama, a jej sytuacja materialna nie pozwala na pokrycie kosztów niezbędnej dla syna stałej i systematycznej rehabilitacji, która jest niezwykle ważna dla Milana.

Aby wesprzeć chłopca Fundacja „Blisko Ciebie” sfinansowała część rehabilitacji w Centrum Terapii Dziecięcej i Rehabilitacji w Dębnie. Poniżej krótka fotorelacja z zajęć rehabilitacyjnych.

 

1 2 

 

3 4 

 

5

 

Chcesz Pomóc? Napisz

Twój Email 
Twoje Imię 
nr Telefonu 
Temat 
Jak chcesz pomóc 
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!