zdjęcie OlaOla Królak choruje na autyzm. Dziewczynka do 2 roku życia rozwijała się prawidłowo. Potem nagle straciła kontakt z otoczeniem oraz wszystkie swoje, dotychczas nabyte, umiejętności. Przestała przyjmować stałe pokarmy, zaczęła źle sypiać, pojawiło się również napięcie  mięśniowe. Właśnie wtedy szybko zdiagnozowano u niej autyzm.Rodzice Oli  szukali pomocy u wielu specjalistów, w wielu ośrodkach. Wszystko okazywało się mało skuteczne, dopóki nie dowiedzieli się o metodzie Swietłany Masgutowej. Terapia okazała się trafna. Dziewczynka zaczęła nabywać nowe umiejętności, łatwiej się koncentrować, jej mięśnie uległy rozluźnieniu. Ola stała się spokojniejsza, lepiej radziła sobie w sytuacjach stresowych i trudnych.

Obecnie ogromnym sukcesem jest to, że Ola uczęszcza do szkoły ogólnodostępnej. Niestety nadal ma spore problemy z komunikacją, nie potrafi się wysłowić. Mimo to stara się być aktywna fizycznie, posiada wiele zainteresowań oraz pasji. Jest bardzo ambitna i uparcie dąży do celu, uczestnicząc w różnych zajęciach dodatkowych. 

 

 

 

Niezbędna jest jednak terapia, która wciąż pomaga Oli się rozwijać. Niestety nie jest ona refundowana przez NFZ, a jej miesięczne koszty wynoszą 1600 zł. To duże obciążenie finansowe dla całej rodziny.


Dlatego Fundacja Blisko Ciebie dofinansowała miesięczną terapię dla Oli metodą S. Masgutowej.


Jednak dziewczynka potrzebuje być regularnie rehabilitowana przez cały rok. W związku z tym zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie w dofinansowaniu leczenia Oli, które pomoże jej walczyć z tą trudną chorobą. 


Dzięki środkom zgromadzonym z 1% podatku oraz dowolnych darowizn wpłacanych na konto, rodzice Oli będą w stanie sfinansować kosztowną rehabilitację.  

 

 

 

 

Czego potrzebuje Ola?  • Pieniędzy na rehabilitację
  • Wsparcia  specjalistów

wesprzyj

 

 

 

 

 

 


Aktualności


18.07.2018r.

 

Fotorelacja z miesięcznej rehabilitacji metodą S. Masgutowej naszej podopiecznej Oli.

 

1 2 3

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!