EwaBednarskafundacjaEwa to młoda, pogodna dziewczyna, która od urodzenia choruje na dziecięce porażenie mózgowe czterokończynowe. Mimo swojej choroby nie poddaje się. Stawia czoło przeciwnościom losu i z determinacją dąży do zamierzonego celu. Ewa porusza się za pomocą balkonika i wymaga stałej rehabilitacji. Dzielnie walczy ze swoją niepełnosprawnością. Podjęła studia na uczelni wyższej w Kaliszu, gdzie pilnie się uczy. Rodzice Ewy robią co mogą, by córka mogła uczestniczyć w rehabilitacji i wyjeżdżać na turnusy rehabilitacyjne, które przyczyniają się m.in. do poprawy psychofizycznej sprawności. Niestety z powodu bardzo wysokich kosztów, nie zawsze są w stanie udźwignąć taki ciężar i zapewnić odpowiednią ilość zabiegów.

 

 

 

 

 

 

 

 

Czego potrzebuje Pani Ewa?


  • Rehabilitacji stacjonarnej
  • Wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne

wesprzyj

 

 

 

Aktualności


18.10.2022r.

 

Dla Podopiecznej Fundacji „Blisko Ciebie” – Ewy Bednarskiej, systematyczna i intensywna rehabilitacja jest niezbędna,aby nie doszło do pogorszenia się jej stanu zdrowia. Fundacja „Blisko Ciebie” sfinansowała Ewie miesięczną rehabilitację w ośrodku Alimed w Kaliszu. Poniżej przedstawiamy podziękowania i fotorelację z rehabilitacji. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc!

podziękowania

20220913 09070020220913 102000

 

 

 

15.05.2018r.

 

Dzięki wsparciu naszej Fundacji w lutym 2018r. Ewa wyjechała na turnus rehabilitacyjny w Małym Gacnie. Podczas 2 tygodniowego turnusu ćwiczyła m.in. na lokomacie oraz uczestniczyła w zajęciach opartych na nowoczesnej metodzie biofeedback w celu normalizacji napięcia mięśniowego.

 

Trzymamy kciuki za dalsze postępy w rehabilitacji!!!

 


Ewa Bednarska 3 IMG 7156 IMG 706231.07.2017r.

 

Dla osób z niepełnosprawnością bardzo ważna jest możliwość intensywnej oraz regularnej rehabilitacji. Dlatego zrobiliśmy wszystko, aby Ewa mogła pojechać na kolejny turnus. Udało się! Ewa otrzymała dofinansowanie od naszej Fundacji na wyjazd na turnus rehabilitacyjny w ośrodku Neuron.

 

 

03.02.2017r.

 

Dzięki wsparciu naszych wspaniałych Darczyńców Ewa Bednarska otrzymała dofinansowanie od naszej Fundacji i wyjechała na turnus rehabilitacyjny w ośrodku Neuron! Codziennie uczestniczyła w zabiegach i ćwiczeniach poprawiających koordynację ruchową. Cieszymy się, że udało się nam pomóc! 


Chcesz Pomóc? Napisz

Twój Email 
Twoje Imię 
nr Telefonu 
Temat 
Jak chcesz pomóc 
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

 

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!