Adam Tyniorek 6

Pan Adam Tyniorek zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym, z niedowładem kończyn górnych i dolnych oraz ze skrzywieniem i dolegliwościami kręgosłupa. Dodatkowo jest osobą niewidomą. Aby móc lepiej funkcjonować konieczna jest stała rehabilitacja. Według zaleceń lekarza najbardziej skuteczna byłaby rehabilitacja wykonywana 4 razy w tygodniu. Niestety sytuacja materialna rodziny nie pozwala Panu Adamowi na opłacenie rehabilitacji.

Fundacja Blisko Ciebie pragnie pomagać takim osobom jak Pan Adam. Dzięki nam, w 2017 roku Pan Adam uczęszczał regularnie na rehabilitację. Ale aby efekty pracy Pana Adama się utrzymały, potrzebna jest systematyczność. Wierzymy, że dzięki Państwa dobroci i dobrym sercu uda się uzbierać pieniążki na dalszą rehabilitację!

Czego potrzebuje Pan Adam?

• Intensywnej rehabilitacji

Pan Adam nadal uczęszcza na rehabilitację. Im będzie ona częstsza, tym lepiej!

Adam Tyniorek 3 Adam Tyniorek 12 Adam Tyniorek 15