Gabrysia KozlowskaMarcelinaKozlowskaMarcelinka i Gabrysia Kozłowskie dołączyły niedawno do grona Podopiecznych naszej Fundacji Marcelina Kozłowska (3 lata) oraz Gabrysia Kozłowska (5 lat) to siostry, które cierpią na tą samą chorobę - zespół Dandy Walkera. Choroba ta objawia się m.in. wodogłowiem, wadami ośrodkowego układu nerwowego, zaburzeniami równowagi, opóźnieniem mowy, zanikiem nerwu wzrokowego.

Dziewczynki wymagają intensywnej rehabilitacji, dlatego we wrześniu pojadą na turnus rehabilitacyjny, który zostanie dofinansowany przez naszą Fundację! Czekamy na wieści i zdjęcia. Mamy nadzieję, że Marcelina i Gabrysia będą pilnie brać udział w zajęciach i ćwiczeniach, aby zrobić jak największe postępy!

Czego potrzebują Marcelinka i Gabrysia?

• Zakupu leków
  • Intensywnej rehabilitacji