Piotr Pastusiak 1Kilka lat temu Pan Piotr doznał urazu rdzenia kręgowego na odcinku C4-C5. Wymaga stałej rehabilitacji, dzięki której utrzymuje prawidłową sprawność ruchową. Niestety jego zasoby finansowe są zbyt niskie, aby mogły w pełni pokryć koszty zabiegów. Koszt miesięcznej rehabilitacji to 1600 zł. Do tego jeszcze należy doliczyć koszty zakupu niezbędnych środków pomocniczych, umożliwiających codzienne funkcjonowanie. Sytuacja Pana Piotra jest trudna, dlatego zwracamy się z ogromną prośbą o wsparcie, które pomoże Panu Piotrowi walczyć z chorobą!

Czego potrzebuje Pan Piotr?

• Systematycznej rehabilitacji

01.09.2022r.

Podopieczny Fundacji „Blisko Ciebie” Pan Piotr Pastusiak w 2015 roku w wyniku tragicznego wypadku doznał urazu rdzenia kręgowego na poziomie C4-C5. Od tego czasu rozpoczęła się jego walka o powrót do sprawności i chociaż minimalnej samodzielności. W ostatnim czasie pojawił się problem poważnych odleżyn.

Niestety koszty opatrunków w połączeniu z rehabilitacją i niezbędnym leczeniem przekraczają możliwości finansowe Pana Piotra. Aby pokryć koszty opatrunków i leków założyliśmy zbiórkę na portalu siepomaga. Zachęcamy do wspierania naszego Podopiecznego poprzez wpłaty na zbiórkę: https://www.siepomaga.pl/piotr-pastusiak lub przez stronę internetową Fundacji „Blisko Ciebie”: https://fundacjabliskociebie.pl/index.php/platnosci?pdop=%20Pastusiak%20Piotr oraz udostępnienie niniejszej prośby.

big 5d34b8af ae50 4f76 a5e5 ce7f97826a34

14.05.2021r.

W ubiegłym roku udało nam się dofinansować Panu Piotrowi zakup podnośnika dzięki któremu może wsiąść do samochodu. Obecnie zakupiliśmy nowy podnośnik, z którego Pan Piotr będzie mógł korzystać w domu.

Ze względu na stan zdrowia Pana Piotra, przemieszczanie się z łóżka na wózek inwalidzki, czy do wanny było dotychczas utrudnione, a czasami wręcz niemożliwe. Dziś mamy nadzieję, że ta część jego życia w znacznym stopniu ulegnie poprawie.

To wszystko było możliwe dzięki Wam, dlatego bardzo dziękujemy za każdą dokonaną wpłatę na rzecz podopiecznych naszej Fundacji.

Chcąc wspomóc Pana Piotra w rehabilitacji zachęcamy do dokonywania wpłat na jego rzecz poprzez https://fundacjabliskociebie.pl/index.php/platnosci?pdop=%20Pastusiak%20Piotr.

1.received 30279593107717902.received 7320939507917863.received 217628796459806

03.02.2021r.

Pan Piotr Pastusiak dzięki Fundacji Blisko Ciebie jest rehabilitowany od kilku lat. Rehabilitacja jest niezbędna, aby zachował choć odrobinę sprawności.

W 2015 roku Pan Piotr doznał urazu rdzenia kręgowego w wyniku którego doszło do paraliżu górnych i dolnych kończyn. Jest ojcem dwóch córek. Porusza się na wózku inwalidzkim, jednak aby mógł na nim usiąść konieczna jest pomoc drugiej osoby. Nie jest w stanie samodzielnie wejść do wanny, czy przemieścić się z wózka na łóżko, dlatego postanowiliśmy dla ułatwienia mu życia zakupić podnośnik z pionizatorem.

Dzięki temu urządzeniu życie całej rodziny Pana Piotra stanie się dużo łatwiejsze. Aby zebrać środki na ten cel uruchomiliśmy zbiórkę na Siepomaga. Bardzo prosimy o wsparcie, którym jest nie tylko wpłata gotówki, ale również przekazanie tej informacji innym osobom.

21.08.2019r.

Fundacja Blisko Ciebie sfinansowała w całości 2-miesięczną neurorehabilitację dla Pana Piotra.

28.12.2018r.

Dzięki pomocy Fundacji "Blisko Ciebie" Pan Piotr jest w stanie walczyć z chorobą! Fundacja sfinansowała Panu Piotrowi neurorehabilitację.