Marcin Dzik FundacjaMarcin ma 11 lat. Urodził się z przepukliną oponowo - rdzeniową w odcinku piersiowo - lędźwiowym oraz z wodogłowiem wewnętrznym. Dodatkowo chłopiec ma niedowład kończyn dolnych od pasa w dół. Marcin porusza się na wózku inwalidzkim i jest to jedyna jego forma przemieszczania się. Wiąże się to z wieloma trudnościami. Marcin wraz z rodzicami i trójką rodzeństwa mieszka w górzystej okolicy, co dodatkowo utrudnia jego sytuację. Droga prowadząca do jego domu jest kamienista i trudna do przebycia nawet dla zdrowego człowieka. Marcin potrzebował specjalistycznego, aktywnego wózka inwalidzkiego dostosowanego do jego potrzeb i terenu w którym mieszka. Dodatkowo chłopiec jest w wieku, w którym bardzo szybko rośnie i rozwija się. Jego stary wózek był już po prostu za mały.

 

Dzięki wsparciu naszej Fundacji Marcin otrzymał nowy wózek, na którym może swobodnie się poruszać. Dzięki temu mógł choć w małym stopniu stać się niezależnym od osób trzecich. Potrzebuje jednak dalszego wsparcia w postaci regularnej rehabilitacji, a także zakupu leków i środków pomocniczych.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy okażą dobre serce poprzez darowiznę, jak również poprzez przekazanie 1 % podatku i pomogą Marcinowi.

 

 

Czego potrzebuje Marcin?


  • Rehabilitacji
  • Leków
  • Środków pomocniczych

wesprzyj

 

Chcesz Pomóc? Napisz

Twój Email 
Twoje Imię 
nr Telefonu 
Temat 
Jak chcesz pomóc 
    

 

 

foot logo

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

faxfax: 32 298 77 88

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.