EwaBednarskafundacjaEwa to 24-letnia pogodna dziewczyna, która od urodzenia choruje na dziecięce porażenie mózgowe czterokończynowe. Mimo swojej choroby nie poddaje się. Stawia czoło przeciwnościom losu i z determinacją dąży do zamierzonego celu. Ewa porusza się za pomocą balkonika i wymaga stałej rehabilitacji. Dzielnie walczy ze swoją niepełnosprawnością. Podjęła studia na uczelni wyższej w Kaliszu gdzie pilnie uczy się. Rodzice Ewy robią co mogą, by córka mogła uczestniczyć w rehabilitacji i wyjeżdżać na turnusy rehabilitacyjne, które przyczyniają się m.in. do poprawy psychofizycznej sprawności. Niestety z powodu bardzo wysokich kosztów, nie zawsze są w stanie udźwignąć taki ciężar i zapewnić odpowiednią ilość zabiegów.

 

Dzięki wsparciu naszej Fundacji w lutym b.r. Ewa wyjechała na turnus rehabilitacyjny w Małym Gacnie. Podczas 2 tygodniowego turnusu ćwiczyła m.in. na lokomacie oraz uczestniczyła w zajęciach opartych na nowoczesnej metodzie biofeedback w celu normalizacji napięcia mięśniowego.

 

Trzymamy kciuki za dalsze postępy w rehabilitacji!!!

 

 

Czego potrzebuje Pani Ewa?


  • Rehabilitacij

wesprzyj

 

 

 

Aktualności


15.05. 2018

 

Oto Pani Ewa Bednarska podczas turnusu rehabilitacyjnego, który odbył się w lutym, w ośrodku Neuron. Cieszymy się ogromnie, że dzięki naszej Fundacji, Pani Ewa mogła po raz kolejny wziąć udział w turnusie rehabilitacyjnym, który przyczynia się do poprawy jej sprawności! 

 


Ewa Bednarska 3 IMG 7156 IMG 7062


Chcesz Pomóc? Napisz

Twój Email 
Twoje Imię 
nr Telefonu 
Temat 
Jak chcesz pomóc 
    

 

 

 

foot logo

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

faxfax: 32 298 77 88

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.