Julia na stronęJulia nie skończyła jeszcze dwóch latek, a już tak wiele przeszła i wycierpiała. Dziewczynka od urodzenia choruje na padaczkę lekooporną nieznanego pochodzenia. Przez pierwszych 7 miesięcy życia Julia była hospitalizowana w kilku szpitalach, przyjmuje stałe leki w dużych ilościach, co bardzo niekorzystnie wpływa na funkcjonowanie jej wątroby. Dziewczynka nie porusza się, nie siedzi samodzielnie, nie utrzymuje prawidłowej postawy ciała. Rozwój intelektualny i emocjonalny również nie jest adekwatny do wieku. Koszty terapii dziecka są ogromne, rodzice dziewczynki nie są w stanie poradzić sobie z nimi samodzielnie. Dlatego prosimy osoby o wielkim sercu o pomoc w gromadzeniu środków dla Julii. Każde nawet najmniejsze wsparcie da szansę rodzicom na lepszą opiekę nad Julią, a Julię przybliży do poprawy zdrowia.

Dziękujemy wszystkim, którzy okażą dobre serce poprzez darowiznę, jak również poprzez przekazanie 1 % podatku i pomogą małej Julii.

 

 

 

 

logo apteka                  LogoFundacjaPKOLogoFundacjaPKO

Zwracamy się z wielką prośbą do ludzi z "otwartym sercem" o wsparcie dla podopiecznych Fundacji Blisko Ciebie.

 

Dzięki Państwu oraz przekazanemu 1,5% podatku Fundacja Blisko Ciebie będzie mogła otoczyć opieką jeszcze większe grono osób, które naprawdę tego potrzebuje.

 

Aby przekazać 1,5% na rzecz Fundacji Blisko Ciebie należy w zeznaniu podatkowym wskazać numer KRS organizacji pożytku publicznego.

Nasz numer KRS to: 0000404633

aaa15

Mogą Pańtwo również skorzystać z aplikacji do wypełniania PIT przez internet, aby to zrobić prosimy o kliknięcie w poniższy przycisk:

 

 

 

 

W imieniu podopiecznych Fundacji bardzo dziękujemy za wsparcie i zaufanie jakim nas Państwo obdarzacie. Cieszymy się, że wśród nas są ludzie, dla których los drugiego człowieka nie jest obojętny.

Wszystkie aktywności Fundacji wymagają nakładów finansowych. Na majątek Fundacji składa się fundusz założycielski. Bieżąca działalność prowadzona jest ze źródeł własnych oraz darowizn.

Aby móc docierać do coraz większej liczby potrzebujących, niezbędne jest większe wsparcie finansowe. Nawet najmniejsza forma dofinansowania może poprawić czyjąś sytuację życiową.

 

Jeżeli chcą Państwo wspomóc Fundację w realizacji jej celów mogą to Państwo zrobić na kilka sposobów:

 

- wpłacić darowiznę bezpośrednio na konto:

81 2490 0005 0000 4530 8841 0050 [Alior Bank S.A. Oddział w Sosnowcu]

 

- wpłacić darowiznę poprzez płatności internetowe klikając w poniższy przycisk:

 

przycisk wesprzyj

 

 

 

- mogą Państwo również przekazać swój 1,5% podatku dochodowego.

Aby to zrobić należy w swojej deklaracji umieścić numer KRS organizacji pożytku publicznego: 0000404633

Więcej informacji na temat przekazania 1,5% znajdą Państwo klikając w TEN LINK

 

 

 

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!