Fundacja Blisko Ciebie HaniaHania Kosińska urodziła się 6.12.2014r. z niedrożnością dróg żółciowych. W czwartym tygodniu życia u dziewczynki wykryto artrezję dróg żółciowych. Hania miała wykonany zabieg operacyjny, jednak pomimo tego choroba postępuje, wyniszcza wątrobę powodując wtórną marskość żółciową wątroby.

 

W przyszłości małą Haneczkę czeka przeszczep wątroby. W chwili obecnej Hania ma stwierdzone cechy marskości wątroby, powiększone drogi żółciowe, torbiele na wątrobie, a także małopłytkowość i powiększoną śledzionę. Dziewczynka wymaga stałej opieki specjalistycznej. Jest pod ścisłą kontrolą i opieką poradni chorób i transplantologii wątroby Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie, musi na stałe przyjmować leki.

 

Dziękujemy wszystkim, którzy okażą dobre serce poprzez darowiznę, jak również poprzez przekazanie 1 % podatku i pomogą małej Hani.

.

 

 

 

 

 

Czego potrzebuje Hania?


  • Leków
  • Badań

wesprzyj

 

Aktualności


Poznajecie Państwo tę śliczną dziewczynkę? To nasza Podopieczna Hania! Ależ ona urosła! :) Na dzień dzisiejszy stan zdrowia Hani jest stabilny, dziewczynka stale przyjmuje lekarstwa, które wspomagają pracę wątroby. Dzięki temu Hania, jako jedno z nielicznych dzieci w jej wieku, cierpiących na tę chorobę, nie wymaga jeszcze przeszczepu. Trzymamy kciuki, aby brak takiej konieczności trwał jak najdłużej. Musimy być jednak przygotowani, że przeszczep wątroby okaże się konieczny. W takiej sytuacji Hania będzie potrzebowała długiej rekonwalescencji oraz pomocy w zakupie leków, które będzie musiała brać do końca życia.

Hania Kosińska 6
 

Chcesz Pomóc? Napisz

Twój Email 
Twoje Imię 
nr Telefonu 
Temat 
Jak chcesz pomóc 
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!
    

 

 

foot logo

 

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Program PIT udostępniamy we współpracy z IWOP w ramach projektu
PITax.pl dla OPP.

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.  
Proszę przepisać. 
 Pomóż walczyć ze SPAMem!