Bogusawa Wsowicz 2Pani Bogusława Wąsowicz to starsza, samotna i schorowana osoba. Pani Bogusława jest niepełnosprawną osobą, poruszającą się na wózku inwalidzkim. Przeszła już 4 operacje, podczas których doszło do częściowej amputacji jednej z kończyn dolnych. Ponadto Pani Bogusława cierpi na cukrzycę, miażdżycę, rozszczep kręgosłupa szyjnego oraz niedomykalność lewej komory serca. Nie ma ona nikogo, na pomoc kogo, mogłaby liczyć...

Największym problemem jest poruszanie się w życiu codziennym.Wózek, na którym dotychczas jeździła Pani Bogusia był w opłakanym stanie. Nie nadawał się on do użytkowania.Nasza Fundacja postanowiła dofinansować zakup nowego wózka o napędzie elektrycznym, dzięki któremu Pani Bogusia będzie mogła bez problemów poruszać się po najbliższej okolicy! Zakupy w pobliskim sklepie czy wizyta u lekarza, nie będą już stanowiły problemu.

Czego potrzebuje Pani Bogusława?

• Zakupu leków