Filip Sitarski 8

Filip to 16-letni wychowanek szkółki piłkarskiej „Siódemka Tychy”. Od 3 lat trenuje tam piłkę nożną. Wyróżnia się szczególnymi uzdolnieniami piłkarskimi oraz dużym zaangażowaniem w rozwój swoich umiejętności i funkcjonowanie drużyny. Filip to wzorowy uczeń o wysokiej kulturze osobistej i bardzo lubiany kolega wśród rówieśników.

Filip bardzo chce rozwijać swój talent. Taką możliwością był styczniowy wyjazd na zimowy obóz piłkarski w Krośnie. Wyjazd stanął pod znakiem zapytania z powodu braku odpowiednich funduszy. Pan Aleksander, trener drużyny juniorów zwrócił się o pomoc do naszej Fundacji. Jednym z naszych celów statutowych jest pomoc osobom szczególnie uzdolnionym, dlatego też zdecydowaliśmy się pomóc Filipowi rozwijać jego umiejętności i spełniać marzenia młodego piłkarza. Nie chcemy by sytuacja finansowa skreślała marzenia młodych, uzdolnionych osób!

Czego potrzebuje Filip?

• Zaplecza treningowego