1111 Tomasz Wiejacha to postać doskonale znana z dużych boisk, jak również piłki halowej, w której osiągał największe sukcesy. Niestety jego życie legło w gruzach, gdy zdiagnozowano u niego nowotwór – glejaka mózgu. Pan Tomek jest już po operacji, ale niestety konieczne jest również podjęcie protonoterapii w ośrodku w Monachium, której koszty przekraczają jego możliwości finansowe. Prosimy Państwa o wsparcie. W tym przypadku liczy się czas.  Jak tylko uda się uzbierać brakującą kwotę, Pan Tomasz od razu rozpocznie leczenie!

 

wesprzyj

 

 

Aktualności 


21.09.2019

W sobotę odbył się turniej oraz mecz, podczas którego wolontariusze zbierali środki na leczenie naszego Podopiecznego. Wszystkim tym ,którzy wsparli Pana Tomasza i wrzucili symboliczną złotówkę dziękujemy z całego serca!

 

 

 

foot logo

Dane kontaktowe

phonetel.: 32 298 77 77

faxfax: 32 298 77 88

mailfundacja@fundacjabliskociebie.pl

 

home ul. 3 Maja 13,
41-200 Sosnowiec

 

KRS: 0000404633

 

faceZnajdź nas na Facebook'u

 

Napisz do nas

Twój e-mail 
Twoje imię 
Treść 
   Przesyłając niniejszą wiadomość zostałam(em) poinformowany‚ że Administratorem danych osobowych jest Fundacja Blisko Ciebie z siedzibą w Sosnowcu (41-200) przy ul. 3 Maja 13. Z pełną informacją o podstawach‚ celach i czasie przetwarzania danych osobowych‚ dobrowolności ich podania‚ przysługujących w związku z przetwarzaniem uprawnieniach (żądania dostępu do nich‚ ich sprostowania‚ usunięcia‚ przeniesienia‚ ograniczenia przetwarzania‚ niepodlegania zautomatyzowaniu i profilowaniu‚ cofnięcia zgody na ich przetwarzanie‚ wyrażenia sprzeciwu‚ wniesienia skargi do organu nadzorczego)‚ kategoriach odbiorców‚ a także wszelkich pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 ust. 1 i ust. 2 RODO (Dz.U. L 119 z 4.5.2016)‚ mogę zapoznać się w dostępnej polityce prywatności zgodnej z RODO.